Warto przeczytać

Odsłon : 212399


Template from:
Tworzenie stron www, sklepów internetowych, Powered by Joomla!, template from SiteGround, designed by web.singerton.pl
Najczęściej zadawane pytania PDF Drukuj Email

Jak długo trwa wykonanie strony?
Wykonanie strony trwa zazwyczaj od jednego dnia do dwóch, trzech tygodni w zależności od złożoności projektu. Strony indywidualne wykonuje się szybciej niż portale korporacyjne czy sklepy internetowe.

Czy będę mogła sama modyfikować zawartość strony?
TAK, tworzone przez nas witryny oparte są z reguły na systemie CMS co daje możliwość zarządzania treścią przez zarejestrowanego użytkownika z przypisanymi odpowiednimi prawami dostępu.

Czy mogę zmieniać wygląd strony?
TAK, jednakże każdą nową skórkę (templatkę) trzeba dostosować do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Czy możecie zaproponować wstępny projekt graficzny strony zanim się zdecyduję?
Niestety nie wykonujemy wstępnych projektów. Możemy jedynie wskazać templatkę (szablon graficzny), który możemy wykorzystać do budowy strony.

Czy można powierzyć Państwa firmie utrzymanie strony oraz wszelkie formalności związane z wykupem, obsługą i odnawianiem domen internetowych?
TAK, na życzenie możemy hostingować Państwa serwis na naszych lub zewnętrznych serwerach. Załatwiamy też wszelkie formalności związane z wykupem, obsługą i rejestracją domen internetowych.

Czy mogę poprawiać projekt graficzny wykonanej strony?
Nasza firma wykonuje jeden projekt graficzny z możliwością przestawiania elementów strony w dowolną konfigurację. Każdy użytkownik może instalować swoje tzw. templatki. W sieci Internet dostępnych jest ok. 1000 darmowych templatek zawierających różne projekty graficzne zarówno dla zastosowań indywidualnych jak i komercyjnych.

Ile kosztuje wykonanie strony?
Cena wykonania strony internetowej czy sklepu internetowego uzależniona jest od wielu czynników. Każdy projekt wyceniamy indywidualnie i dlatego prosimy o przesłanie do nas wypełnionego formularza zapytania ofertowego. Po analizie Państwa pomysłu przygotujemy wstępną wycenę i skontaktujemy się z Państwem emailowo lub telefonicznie.
 

Nasze realizacje

zobacz inne projekty...