Warto przeczytać

Odsłon : 212393


Template from:
Tworzenie stron www, sklepów internetowych, Powered by Joomla!, template from SiteGround, designed by web.singerton.pl
O nas PDF Drukuj Email

Jesteśmy grupą młodych ludzi pokazujących innym, że strony internetowe można budować szybko i za nieduże pieniądze. Nasza przygoda z tworzeniem stron rozpoczęła się kilkanascie lat temu. Już jako dzieci pisaliśmy proste programy w języku C+. Potem w szkole testowaliśmy strony zbudowane w oparciu o język HTML. Był to wielki sukces, ujrzeć swoją pierwszą stronę.

Wraz z rozwojem technologii internetowych dostosowywaliśmy nasze strony do nowych wymagań. Wprowadzaliśmy proste elementy Flash, powstawały nawet całe strony w tej technologi. Potem nastały czasy systemów CMS. Przetestowaliśmy chyba wszystkie liczące się na rynku, od Mambo, WordPress po Joomla. Wielką zaletą tych narzędzi jest ich darmowy kod oprogramowania, który można wykorzystywać zarówno dla celów indywidualnych jak i komercyjnych.

Wolne oprogramowanie Joomla dostarczyło nam wielu radości z tworzenia stron. Modyfikujemy szablony, tworzymy własne, modyfikujemy kod oprogramowania tak by dostosować go do naszych potrzeb. Naszym zdaniem jest to najbardziej uniwersalne narzędzie dostępne na rynku w wersji GNU/GPL.

Firma SINGERTON Group to korporacja zrzeszająca wiele mniejszych firm o zasięgu regionalnym, krajowym i ogólnoświatowym. Działamy od 2001 roku głównie na płaszczyźnie edukacji dzieci i młodzieży. W naszych zasobach znajduje się Centrum Edukacji Twórczej gdzie na zajęciach informatycznych uczymy w jaki sposób tworzyć strony internetowe. Uczymy programowania w PHP, pisania znaczników w XHTML, tworzenia animacji Flash oraz wszystkich tych elementów, które potrzebne są do zbudowania wartościowej strony. Główny nacisk kładziemy na estetykę witryny i jej funkcjonalność.

W naszych realizacjach można znaleźć zarówno wielojęzyczne portale internetrowe jak i proste witryny dla potrzeb regionalnych kół zainteresowań.

Warto posiadać taką stronę internetową, którą będziecie mogli Państwo sami modyfikować. Warto tu dopowiedzieć jeszcze, że oprogramowanie systemu CMS (system zarządzania treścią) powinno być stabilne i nie stwarzać problemów dla zwykłego użytkownika, który na temat kodu PHP czy XHTML wie niewiele.

Strony przez nas tworzone są stabilne, przejrzyste, estetyczne i funkcjonalne. Użytkownik strony powinien opuścić stronę zadowolony i chętnie na nią wracać. Zero abonamentów, zero kantów, liczy się tylko efekt! Sprawdźcie sami!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą
Zespół XXLPAGE.com
SINGERTON Group
 

Nasze realizacje

zobacz inne projekty...