Warto przeczytać

Odsłon : 230009


Template from:
Tworzenie stron www, sklepów internetowych, Powered by Joomla!, template from SiteGround, designed by web.singerton.pl
Elementy FLASH PDF Drukuj Email

Adobe Flash (dawniej Macromedia Flash) – program komputerowy, technologia tworzenia animacji z wykorzystaniem grafiki wektorowej na zasadzie klatek kluczowych. Powstałe pliki .swf, zwane często "plikami Flash" można odtwarzać na stronie za pomocą przeglądarki internetowej z zainstalowaną odpowiednią wtyczką (np. Adobe Flash Player) lub w oddzielnym programie do tego przeznaczonym. Od wersji Flash 5, program wyposażony został w język programowania do obsługi zdarzeń (np. kliknięcie elementu myszą) – ActionScript. Dzięki temu we Flashu można tworzyć programy, interaktywne animacje i programy, np. popularne w sieci WWW gry Flash. Oprócz tego, pliki Flash są wykorzystywane do internetowych reklam i prezentacji. Istnieją również strony internetowe całkowicie oparte na plikach Flash.

Zmiany wprowadzone w wersji Flash MX 2004 (w szczególności ActionScript 2) czynią z niego środowisko programistyczne. Macromedia na technologii Flash opierała również inne swoje produkty takie jak Adobe Breeze czy FlashPaper.

Nasi programiści wykonają dla Państwa elementy oparte o technologię Flash. Elementami tymi mogą być:
  1. Bannery
  2. Ruchome loga firm
  3. Rozwijane menu
  4. Elementy grafiki strony
  5. Reklamy
  6. Interaktywne prezentacje

Odchodzimy od tworzenia stron internetowych zbudowanych wyłącznie w oparciu o technologie Flash. Strony takie nie są przyjaźnie indeksowane przez wyszukiwarki, trudno się pozycjonują, czasami wręcz jest to niemożliwe. Zalecamy umieszczanie wyłącznie elementów graficznych wykonanych w tej technologi.

Prosimy o wypełnienie formularza z zapytaniem o Państwa dedykowany projekt. Po analizie Państwa pomysłu, odpowiemy emailowo bądź telefonicznie.

Zapraszamy do współpracy
 

Nasze realizacje

zobacz inne projekty...