Warto przeczytać

Odsłon : 215151


Template from:
Tworzenie stron www, sklepów internetowych, Powered by Joomla!, template from SiteGround, designed by web.singerton.pl
Skrypty PHP PDF Drukuj Email

PHP – obiektowy, skryptowy język programowania zaprojektowany do generowania stron internetowych w czasie rzeczywistym.

PHP jest najczęściej stosowany do uruchamiania skryptów po stronie serwera WWW, ale może być on również używany do przetwarzania danych z poziomu wiersza poleceń, a nawet do pisania programów pracujących w trybie graficznym.

Skrypty napisane w PHP są z reguły umieszczane w plikach tekstowych (czasami razem z kodem HTML lub XHTML). Dzięki temu PHP jest podobny w założeniach do coraz rzadziej stosowanego mechanizmu Server Side Includes. PHP pozwala także na wykonywanie skryptów z linii poleceń podobnie jak Perl, Python oraz Ruby. Jego modułowa budowa daje również możliwość programowania samodzielnych aplikacji z interfejsem graficznym. PHP umożliwia współpracę z wieloma rodzajami źródeł danych, takich jak systemy zarządzania bazami danych, pliki tekstowe, dokumenty XML oraz serwisy WWW.

Oferujemy możliwość napisania dedykowanych skryptów PHP. Wiele rozwiązań dostępnych na rynku wymaga dopisania własnych funkcjonalności. Dodanie własnych udoskonaleń do posiadanej już strony internetowej wymaga w wielu przypadkach napisania fragmentu kodu w języku PHP. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie napisać proste jak i zaawansowane skrypty w języku PHP.

Oferujemy również wdrażanie naszych skryptów na Państwa stronie internetowej.

Każdy projekt oceniamy indywidualnie. Prosimy o przesłanie do nas wypełnionego formularza w celu analizy Państwa projektu.

Zapraszamy do współpracy
 

Nasze realizacje

zobacz inne projekty...