Warto przeczytać

Odsłon : 215154


Template from:
Tworzenie stron www, sklepów internetowych, Powered by Joomla!, template from SiteGround, designed by web.singerton.pl
Przenoszenie stron PDF Drukuj Email

Wielu z naszych klientów posiada już wykonane strony internetowe albo sklepy internetowe jednak technologia, w jakiej zostały wykonane uniemożliwia wprawadzanie zmian czy dodawanie własnych treści. Aktualizacja takiej strony wymaga stałego zatrudniania informatyka lub zlecania takich operacji firmie zewnętrznej.

W trosce o Państwa portfel jesteśmy gotowi wykonać dla Państwa indywidualną stronę internetową opartą na systemie CMS i przenieść tam całą zawartość Waszego obecnego serwisu. Przeniesiona strona może wyglądać tak samo a nawet lepiej niż poprzednia.

Dzięki przeniesieniu strony do systemu CMS będziecie mogli Państwo sami dokonywać zmian, modyfikować wpisy, dodawać artykuły, strony, podstrony czy nowe produkty w sklepie internetowym. Całość jest na tyle prosta, że każdy po krótkim przeszkoleniu będzie w stanie sam modyfikować treści zawarte na stronie.

Jeśli jesteście Państwo zdecydowani i chcecie dokonać przeniesienia swojej strony na system CMS, prosimy o przesłanie do nas wypełnionego formularza zapytania ofertowego. Po analizie wykorzystanych na Państwa stronie rozwiązań technologicznych, wycenimy projekt i odpowiemy emailowo lub telefonicznie.

Zapraszamy do współpracy


 

Nasze realizacje

zobacz inne projekty...