Warto przeczytać

Odsłon : 230019


Template from:
Tworzenie stron www, sklepów internetowych, Powered by Joomla!, template from SiteGround, designed by web.singerton.pl
Strony internetowe PDF Drukuj Email

Tworzymy profesjonalne strony www w oparciu o oprogramowanie Joomla 1.5, 1.6 na licencji GNU/GPL. Oprogramowanie Joomla oparte jest na bazie danych MySQL.

Strony na życzenie użytkownika mogą zawierać elementy prezentacji stworzonych za pomocą dodatkowych technologii np. Flash, elementy multimedialne, prezentacje, playery filmów, dźwięku, galerie zdjęć, działy download, upload, logowanie użytkowników, zaawansowane funkcje dla różnych grup użytkowników dostępne po zalogowaniu, indywidualne przypisywanie uprawnień administracyjnych oraz audytorskich itp.

Na stronach w razie potrzeby mogą zostać zamieszczone proste lub zaawansowane formularze kontaktowe oraz formularze zapytań i inne. Szczególny nacisk kładziemy na optymalizację kodu pod względem wyszukiwarek i skutecznego pozycjonowania.

Dodatkowo oferujemy implementację interaktywnych map google, integrację z systemem AdSense (odpłatnego wyświetlania reklam na Państwa stronie internetowej), integrację z systemem AdWords - przekierowującym na Państwa serwis.

Tworzymy strony dla osób indywidualnych oraz dla firm i instytucji. Wystawiamy faktury VAT.

Oferujemy serwis stron, usługi rozbudowy i przebudowy stron, utrzymanie stron na naszych lub zewnętrznych serwerach, obsługę oraz uaktualnianie stron internetowych. Oferta dostępna po podpisaniu umowy o współpracę.

Strony przez nas tworzone zawierają indywidualny projekt graficzny, który może być w dowolnej chwili zmieniany na inny bez konieczności przebudowywania całej strony. Dla oprogramowania Joomla dostępnych jest w sieci Internet ponad 1000 darmowych templatek (projektów graficznych), które możecie Państwo wykorzystywać na swojej stronie, zmiana trwa tylko 5 sekund.

Tworzone przez nas strony internetowe wykorzystują takie elementy jak:
  1. XHTML (język znaczników),
  2. PHP (język dynamicznych stron internetowych),
  3. Javascript (umieszczanie dynamicznych elementów na stronie),
  4. MySQL (najpopularniejsza baza danych wykorzystywana przy tworzeniu profesjonalnych stron internetowych),
  5. Flash (animowane loga, bannery, menu itp.),
  6. CSS (kaskadowe arkusze stylów),
  7. CMS (system zarządzania treścią).
Każdy projekt oceniamy indywidualnie. Prosimy o przesłanie do nas wypełnionego formularza w celu analizy Państwa projektu.

Zapraszamy do współpracy
 

Nasze realizacje

zobacz inne projekty...