Warto przeczytać

Odsłon : 215156


Template from:
Tworzenie stron www, sklepów internetowych, Powered by Joomla!, template from SiteGround, designed by web.singerton.pl
Cennik PDF Drukuj Email

Cena wykonania strony internetowej wraz z pięcioma podstronami zaczyna się już od 900zł brutto za kompletną stronę. Cena końcowa uzależniona jest od zastosowanych technologi, ilości podstron, obsługi użytkowników oraz dodatkowych funkcjonalności zawartych na stronie (galerie zdjęć, playery filmów, animacje Flash, zaawansowana obsługa użytkowników, zaawansowane formularze, działy download, upload i inne).

Koszt wykonania sklepu internetowego opartego na oprogramowaniu VirtueMart GNU/GPL wraz z indywidualnym projektem graficznym kształtuje się w granicach 1900zł brutto. Koszt wdrożenia oferty sklepu wyceniany jest indywidualnie i uzależniony od ilości produktów oraz przygotowanych materiałów przez klienta (zdjecia, opisy itp.).

Cena wykonania skryptu PHP lub elementów Flash ustalana jest indywidualnie.

Oferujemy również utrzymanie strony na naszych lub zewnętrznych serwerach. Koszt takiego utrzymania to kwota 100zł/rocznie. Opłata za indywidualny adres IP to kwota 200zł/rocznie (ważne w przypadku wprowadzania usługi SSL - bezpiecznego połączenia w sklepach internetowych). Opłaty za domeny internetowe kształtują się w granicach 50 - 150zł/rocznie (w zależności od domeny). Certyfikaty SSL można nabyć w granicach 200 - 1000zł/rocznie w zależności od potrzeb.

Optymalizacja i pozycjonowanie strony wyceniane jest indywidualnie. Prosimy wypełnić formularz zapytania ofertowego.

Na Państwa życzenie możemy przenieść całą zawartość Państwa obecnej strony do nowoutworzonej. Koszt takiego przeniesienia uzależniony jest od ilości treści i wyceniany indywidualnie. Prosimy o przesłanie do nas wypełnionego formularza w celu wyceny tego zadania.

Usługa serwisowa to obsługa, wprowadzanie zmian na stronach, wprowadzanie zmian w treści strony, dodawanie nowych produktów w sklepie, zatwierdzanie i usuwanie komentarzy, ciągła analiza prawidłowej pracy strony. Koszt obsługi serwisowej uzależniony jest od wymagań użytkownika. Każdy projekt analizujemy i wyceniamy indywidualnie, dlatego jesli jesteście Państwo zainteresowani usługą serwisową prosimy o przesłanie do nas wypełnionego formularza.

Zapraszamy do współpracy
 

Nasze realizacje

zobacz inne projekty...